دانش آی آر
نوکيا به زودي دوربين اسمارت‌فون 41مگاپيکسلي‌اش را عرضه مي‌کند
تعداد بازدید : 580
می‌کند


شاید نوکیا به زودی دوربین- اسمارت فون 41 مگاپیکسلی اش را که Nokia PureView 808 نام دارد در آمریکا عرضه کند.
همانطور که در کنگره جهانی امسال موبایل در بارسلونا اعلام شده بود، این تلفن ترکیبی از یک سنسور رزولوشن بالا و لنز کارل زایس است که با الگوریتم های نوکیا همراه شده تا محصولی تولید شود که تا کنون همانندی نداشته است.
هرچند که دوربین 41مگاپیکسلی این تلفن به خودی خود تحسین برانگیز است اما کاری که Nokia PureView 808 با این پیکسل‌ها می‌کند جالب‌تر است.
نوکیا 808 با استفاده از فن آوری pixel oversampling می‌تواند در تصاویری با اندازه معمولی 5 مگاپیکسل، 7 پیکسل را در یک پیکسل جا کند که نتیجه اش داشتن یک تصویر فوق العاده شفاف خواهد بود. بنابراین برخلاف عکس های 5 مگاپیکسلی قدیمی ، می توانید بدون از دست رفتن جزئیات تا 3 برابر زوم کنید و هنوز همه چیز را کاملا شفاف ببینید.
وقتی نوکیا روز جمعه، تیزرهای تبلیغاتی اش را روی فن پیج فیس بوکش قرار داد همه تصور کردند از آنجاییکه کنفرانس بزرگ خبری مایکروسافت هم دوشنبه برگزار می شود ، احتمالا این کمپانی قصد دارد به همراه نوکیا از تبلتش رونمایی کند. هرچند که All Things D نوشته تصاویری که نوکیا در فن پیج خود قرار داده مربوط به منطقه هاوایی است ،که کد منطقه اش مثل مدل این گوشی 808 است. پس همزمان شدن این دو رویداد با یکدیگر اتفاقی است و تیزر های نوکیا هیچ ربطی به اعلامیه بزرگ مایکروسافت ندارد.
جالب است بدانید که سیستم عامل نوکیا 808 ،سیمیان است . در زیر می توانید تصاویر عکس هایی که با این اسمارت گرفته شده ببینید.
تاریخ درج : 1391/03/28
منبع خبر : peykeiran.com
نام : شهر :