اخبار
منبع : 3nasl.com

"شکیرا" به عنوان چهره سال موسیقی لاتین معرفی می شود

اسامی نامزدهای مراسم گرمی لاتین سال 2011 اعلام شد و در این مراسم قرار است از شکیرا به عنوان چهره برتر سال موسیقی لاتین قدردانی شود.

به گزارش سه نسل به نقل از بیلبورد، در مراسم گرمی لاتین سال 2011 که در روز نهم نوامبر 2011 در لاس وگاس برگزار می شود از شکیرا خواننده کلمبیایی به پاس زحمات خیرخواهانه اش قدردانی خواهد شد.

همچنین شکیرا نامزد دریافت سه جایزه گرمی نیز هست . وی نامزد دریافت جایزه بهترین آلبوم موسیقی سال ، برترین دستاوردهای هنری سال، مشارکت در بیشترین فعالیتهای بشردوستانه می باشد.

شکیرا فرزند هشتم خانواده ای پرجمعیت از پدری لبنانی و مادری کلمبیایی است. وی در سال 1991 با آلبوم اعجاز پا به عرصه موسیقی گذاشت. شکیرا در طی این سالها علاوه بر فعالیتهای هنری در کارهای خیریه و بشردوستانه زیادی از قبیل ساخت مدرسه در مناطق محروم کلمبیا و همچنین کمک های نقدی برای کودکان آسیب دیده زلزله هایتی مشارکت داشته است. این خواننده 34 ساله در سال 2010 با جرارد پیکه بازیکن تیم بارسلونای اسپانیا رسما نامزد کرد.

گفتنی است ، شکیرا یکی از نمایندگان رسمی باشگاه فوتبال بارسلونا برای طرح های خیریه این باشگاه است. باشگاه بارسلونا و بنیاد دسکالزوس توافق نامه ایی را برای اجرای پروژه "توسعه فوتبال برای جوانان و زندگی سالم" در شهر های آمریکا و کلمبیا امضا کردند. شکیرا یکی از نمایندگان اصلی باشگاه بارسلونا برای اجرای این پروژه خیریه در کشور زادگاهش کلمبیا و آمریکاست.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *