اخبار
منبع : peykeiran.com


یک شرکت تامین کننده تجهیزات علمی در جهان با معرفی برندگان "رقابت عکاسی مالکان fei" تمامی تصاویر نانویی که برای حضور در این رقابت از سرتاسر جهان دریافت کرده را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت fei یکی از مشهورترین شرکتهای تامین کننده تجهیزات علمی در جهان است که ساخت میکروسکوپهای الکترونی و پرتو یونی و دیگر تجهیزات مطالعات در مقیاس نانو را به عهده دارد.

این شرکت از آوریل سال 2011 از مالکان این نوع از میکروسکوپها دعوت کرد تا تصاویر نانویی خود را برای حضور در رقابت عکاسی این شرکت با عنوان رقابت عکاسی مالکان fei ارسال کنند. برنده این رقابت یک دوربین نیکون d7000 و لنز 18-200 vrii را به عنوان جایزه دریافت می کند.

اکنون این رقابت به پایان رسیده و این شرکت تصاویری از برندگان رقابت به همراه تمامی تصاویری که تا کنون توسط محققان ارسال شده اند را منتشر کرده است:


با به کار گرفتن هنرمندانه رنگها، در این تصویر یک ترک کوچک به شکل یک دره عمیق دیده می شود، این تصویر رتبه اول را در رقابت عکاسی میکروسکوپی fei به دست آورده است


نچه در این تصویر به شکل گل و رشته های علف دیده می شوند در واقع پرزهای موجود بر روی بدن لارو پشه آنوفل هستند 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *