اخبار
منبع : ahangsaramag.com

سپهر آذری-آهنگ سرا: نیک میسون درامر گروه استثنایی «پینک فلوید» اعلام کرد کلیه نوا‌‌رهای قدیمی این گروه از انبار استودیوها بیرون کشیده شده و مشغول بازبینی هستند. بعضی قسمت‌ها که حذف شده بود یا برخی اجراهای متفاوت برای انتشار مجدد آماده خواهند شد. کلیه مجموعه ضبط‌شده «پینک فلوید» زیر ذره بین قرار گرفته، بعضی از آهنگ‌ها «ریمیکس» می‌شود و در برخی از ترک‌ها تغییراتی داده خواهد شد.

میسون به مجله بیلبورد گفت: به نظر ما دریایی از تغییرات در راه است! ما قبلاً فکر انتشار این قسمت از آهنگ‌ها را نکرده بودیم ولی بعد از گوش‌کردن مجدد دیدیم خیلی کارهای شنیده نشده داریم که میتوانیم اکنون منتشر کنیم! دنیا عوض شده و حالا ما همه چیز را از انبارها بیرون خواهیم آورد تا به مردم اجازه دهیم نگاه کامل‌تری به آن‌چه انجام داده‌ایم بیندازند!

 

 

davidroger-270
«راجر واترز»  بعد از ترک «پینک فلوید» فقط دو بار
با اعضای دیگر روی صحنه رفت، یک بار در کنسرت
خیریه live aid، و بار دوم در بهار 2011 در لندن

 

آلبوم افسانه‌ای "dark side of the moon" به صورت کامل‌تر و طولانی‌تر در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. تعدادی از ترک‌هایی که در کنسرت‌ها ضبط شده نیز به این آلبوم اضافه شده اند. به گزارش آهنگ سرا، اعضای گروه پینک فلوید کلیه اختلافات قدیمی خود را کنار گذاشته و بار دیگر در کنار یکدیگر قرار گرفته است. از 26 سپتامبر امسال کلیه کارهای گروه که به طور دیجیتال میکس شده اند به بازار خواهند آمد.

 

بهترین‌های گروه در آلبومی به نام "a foot in the door the best of pink floyd" منتشر خواهد شد. همچنین امکان تغییرات اساسی در آلبوم «دیوار» نیز وجود دارد و تکنیسین‌ها و تهیه‌کننده گروه مشغول تجربه و کار روی قطعات هستند. ولی دقیقاً نمیدانیم کدام آهنگ‌ها تغییر خواهد کرد!

میسون ادامه داد: واترز و گیلمور کار فنی تغییرات را به عهده تکنیسین‌های قدیمی گروه جیمز گاتری و اندی جکسون گذاشته اند. آن‌ها کارها و تغییرات را برای ما میفرستند و ما تصمیم خواهیم گرفت چه‌کار کنیم. بعضی میکس‌های قدیمی به قدری عالی بود که ما پشیمان هستیم چرا آن‌ها را به بازار ندادیم. مثلا یک اجرای جالب از آهنگ "wish you were here" با ویلون آهنگساز برجسته فرانسوی stephane grappelli پیدا کردیم که فوق العاده‌ست و حتما منتشر خواهد شد! من نمیدانم چرا این اجرا سر از انبار در آورد!

در دوازدهم ماه می میسون و گیلمور در کنسرت دیوار واترز در لندن شرکت کرده و تماشاچیان این کنسرت را شگفت‌زده کردند. بعد از استقبال بی‌نظیر از این گردهمایی، اعضای گروه در فکر کنسرت دیگری با شرکت همه اعضای گروه (به غیر از مرحوم ریچارد رایت) هستند. صد در صد نیست ولی امکانش وجود دارد. ما حالا مسن‌تر و جاافتاده‌تر شده و میدانیم برای طرفداران بیشمار گروه چقدر مهم است که یک بار دیگر همگی با هم روی صحنه برویم.

ترجمه سپهر آذری/آهنگ سرا


1101599-pink-floyd-400

"live aid" آخرین باری که چهار عضو اصلی پینک فلوید همه با هم روی صحنه رفتند


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *