دانش آی آر
ارکستر ملي خرداد ماه در استان البرز به صدا درمي آيد
تعداد بازدید : 551
بعد از لغو برنامه اردیبهشت؛
ارکستر ملی خرداد ماه در استان البرز به صدا درمی آید

موسیقی ما - كنسرت اركستر ملی كه پیش‌تر قرار بود طی روزهای 8 و 9 اردیبهشت ماه جاری در استان البرز برگزار شود لغو نشده و با تغییرات زمانی در روزهای 5 و 6 خرداد به روی صحنه خواهد رفت.

مدیر اجرایی ارکستر ملی با بیان این مطلب گفت: از آنجا که سن سالن شهید فلاح نژاد کرج برای اجرای ارکستر ملی نیارمند تغییراتی بود این اجرا به زمان دیگری موکول شد.

محسن رجب‌پور همچنین در ادامه افزود: قرار است این اجرا با حضور 80 نفر از اعضاء ارکستر ملی برگزار شود كه سن سالن شهید فلاح ن‍ژاد تمام شرایط لازم چنین اجرایی را نداشت. از این رو تصمیم بر این گرفته شد تا برای اعمال تغییرات لازم، این کنسرت در خرداد ماه برگزار شود.

وی همچنین تاکید کرد: این در حالی است که مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نیز از این کنسرت استقبال مناسبی کردند و برای برگزاری هر چه بهتر اجرای ارکستر ملی و بحث تبلیغاتی آن خواستار فرصت مناسب‌تری بودند تا بتوانند تدارک مطلوبی را برای شهروندان کرجی در این زمینه داشته باشند.

مدیر اجرایی ارکستر ملی افزود: علاوه بر این موارد ارکستر سمفونیک تهران نیز در اردیبهشت ماه برنامه‌ای با عنوان"خلیج فارس" را همزمان با اجرای ارکستر ملی به روی صحنه می برد و از آنجا که برخی نوازندگان به طور مشترک در ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران ساز می‌زنند این همزمانی برنامه‌ها می توانست مشكلاتی را برای هر دو اركستر ایجاد كند.
تاریخ درج : 1390/02/14
منبع خبر : musicema.com
نام : شهر :