اخبار
منبع :

http://www4.pictures.gi.zimbio.com/2009+shanghai+auto+show+opens+-5ke2y5hqhkl.jpg

 

گشایش نمایشگاه اتومبیل شانگهای

بزرگترین اتومبیل سازان جهان، جدید ترین مدل های خود را در نمایشگاه اتومبیل شانگهای به نمایش گذاشته و سرمایه گذاری و فرصت های فروش را در بزرگترین بازار اتومبیل جهان جستجو می کنند.

جنرال موتورز، تویوتا، هوندا و فولکس واگن مدل های جدیدی را برای نخستین بار در شانگهای عرضه می کنند که بسیاری از آنها طبقه نوپایی از خودروهایی است موسوم به خودروهای سبز که به محیط زیست آسیب نمی رسانند. شرکت آمریکایی فورد بیش از 12مدل به نمایش می گذارد، اتومبیل تمام برقی فوکوس و c-max، که از ترکیبی از بنزین و برق نیرو می گیرد، از آن جمله هستند.

http://agreenliving.org/wp-content/uploads/2011/01/ac8b3160f0c-max-2011-537x343-500x319.jpg

 

شرکت ژاپنی هوندا طرح هایی را برای ساختن اتومبیل های برقی در چین از آغاز سال 2012 اعلام کرده است.در این میان، جنرال موتورز، که قصد دارد مدل جدیدی از اتومبیل مشهور مالیبو را در شانگهای معرفی کند، می گوید سعی خواهد کرد سهم خود در بازار چین را تا سال 2015 بیش از 14درصد افزایش دهد.چین در سال 2009، پس از بیرون آمدن از رکود جهانی در موقعیتی نیرومند، از آمریکا پیشی گرفت و به بزرگترین بازار اتومبیل در جهان تبدیل شد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *