دانش آی آر
پاناسونيك/ دوربين ضد آب ، ضد ضربه و ضد لرزش
تعداد بازدید : 1025
جام جم آنلاین: شركت پاناسونیك طی دو ماه آینده دوربینی ضد آب، ضد ضربه و ضد لرزش را ارائه خواهد كرد كه عنوان یكی از برترین دوربینهای دیجیتال غیر حرفه ای را به خود اختصاص خواهد داد.
 شركت پاناسونیك با تولید سری جدیدی از دوربینهای لومیكس خود در دسته ترینهای جهان قرار گرفت. دوربین DMC-TS1 لومیكس به خاطر ضد آب بودن، ضد لرزه بودن و ضد غبار بودن و وضوح بالای تصویر به عنوان یكی از برترین دوربینهای دیجیتال غیر حرفه ای جهان شناسایی می شود.

بدنه این دوربین 12.1 مگاپیكسلی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به لنز 28 میلیمتری واید با زوم اپتیكال 4.6x مجهز است. تصویر در دوربین لومیكس جدید از ثبات و پایداری بالایی برخوردار بوده و الگوهای نوری به صورت خودكار تنظیم می شوند.

به گفته پاناسونیك دوربین TS1 تا عمق 3 متری ضد آب بوده و در برابر سقوط از ارتفاعی 1.5 متری ضد ضربه است. نمایشگر 2.7 اینچی TS1 دارای خاصیت ضد انعكاس بوده و به منظور مقاومت در برابر فشار آب در اعماق زیاد شیشه نمایشگر آن نسبت به نمونه های رایج از ضخامت بالاتری برخوردار است.

بر اساس گزارش یو اس ای تودی، فرمت فایلهای ویدیویی در این دوربین جی پی ای جی بوده و با استفاده از كارتهای حافظه با گنجایش بالا می توان زمان تصویربرداری این دوربین را دو برابر كرد. این دوربین در ماه آوریل و در رنگهای نقره ای، سبز و نارنجی در اختیار مصرف كنندگان قرار خواهد گرفت.
تاریخ درج : 1387/11/17
منبع خبر :
نام : شهر :