اخبار
منبع :

 

امروزه ثابت شده است 20درصد نوزادانی كه به روش سزارین متولد شده اند دیابت نوع یك و 50 درصد آنها به آسم دچار می شوند.

با افزایش بی رویه سزارین در كشور ، شروع دردهای زایمان بی معنا شده است . در حالی كه درد زایمان نشان دهنده رسیدگی بارداری به شكل طبیعی است.

ناهید خدا كرمی اظهار داشت : عواقب ناشی از سزارین ختم زود هنگام حاملگی و تولد زود هنگام نوزاد است . در سزارین ، مادر بدون اینكه به شكل طبیعی وارد زمان تولد فرزند شود به شكل مصنوعی و در زمانی كه پزشك مشخص كرده است فرزندش را به دنیا می آورد.

وی گفت : بر اساس هیچ شاهد عینی و یا مرجع رسمی، وضع حمل در ?? هفتگی دوران بارداری تایید نمی‌شود.امروزه ثابت شده است 20درصد نوزادانی كه به روش سزارین متولد شده اند دیابت نوع یك و 50 درصد آنها به آسم دچار می شوند. اگر مادران متوجه شوند كه زایمان طبیعی برای وی و نوزاد بهتر و از امنیت بیشتری برخوردار است ، هرگز راضی به ‌انجام عمل سزارین نمی‌شوند.

نماینده جامعه مامایی در سازمان نظام پزشكی افزود : بدترین شكل مداخله در پروسه بارداری و زایمان افزایش سزارین است كه هم تقاضا افزایش پیدا كرده و هم تیم درمان به دلیل مزایای مالی تمایل به انجام آن دارد. به گفته وی یكی از دلایل مهم این مساله نهادینه نشدن خدمات مامایی در كشور است .

وی اضافه كرد: یكی از راههای كاهش سزارین افزایش تعرفه زایمان طبیعی است كه من سعی خواهم كرد به عنوان نماینده جامعه مامایی در سازمان نظام پزشكی این مساله را پیگیری كنم .

 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM