اخبار
منبع :
اولین خودروی قابل تبدیل جهان كه تنها در عرض 15 ثانیه به یك هواپیما تبدیل می شود، اولین پرواز آزمایشی خود را در ماه فوریه انجام می دهد.

به گزارش مهر، خودروی Terrafugia كه در عرض 15 ثانیه توانایی تغییر حالت از یك خودروی دو سر نشینه به یك هواپیما را دارد، در ماه فوریه پرواز آزمایشی خود را انجام می دهد. كارل دیتریش رئیس شركت تولید كننده این خودرو بر این باور است كه Terrafugia اولین خودروی یكپارچه ای است كه توانایی حركت دادن بال ها را دارد و تمامی قطعات مورد نیاز آن در یك جا جمع شده است.

اتومبیل Terrafugia توسط یكی از مهندسان پیشین سازمان ناسا طراحی و ساخته شده و توانایی موتور آن روی زمین و آسمان یكسان است. به ادعای سازنده، این خودرو با یك باك پر از سوخت قادر خواهد بود با سرعت 185 كیلومتر بر ساعت مسافتی بالغ بر 800 كیلومتر را طی كند. عملكرد این اتومبیل تا به حال تنها روی سطح جاده و با سرعت 144 كیلومتر بر ساعت مورد آزمایش قرار گرفته است. به گفته كارل دیتریش، تاكنون بالغ بر 40 سفارش خرید برای این اتومبیل با وجود قیمت احتمالی 200 هزار دلاری آن دریافت شده است.
 

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *