دانش آی آر
اولين دانشجوي دكتراي مديريت رسانه از رساله خود دفاع كرد
تعداد بازدید : 794
 
 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند و اولین دانشجوی دكترای رشته مدیریت رسانه روز دوشنبه شانزده دی ماه از رساله خود دفاع كرد.
به گزارش روز یكشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسكانیوز"، در این جلسه كه با حضور آقایان دكتر سید وحید عقیلی استاد راهنما، دكتر علی اكبر فرهنگی و دكتر عباس طلوعی اشلقی اساتید مشاور، دكتر هاشم نیكومرام رییس دانشكده مدیریت و اقتصاد واحد علوم تحقیقات، دكتر محمود صفری رییس واحد دماوند و اساتید داور و ناظر برگزار شد، تمامی اساتید حاضر، آغاز جریان فارغ التحصیلی دانشجویان رشته مدیریت رسانه ای را نقطه مثبتی در تقویت و تداوم این رشته ارزیابی كردند.
حمیدرضا حسین نیز به هنگام ارائه رساله خود با عنوان « آسیب شناسی نظام اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، با رویكرد ارتقای جایگاه اجتماعی دانشگاه » ضمن اشاره به نقاط قوت و مزیت های رقابتی دانشگاه آزاد اسلامی، عنوان كرد كه بیشترین حجم محتوای اطلاعاتی دانشگاه آزاد اسلامی توسط اعضای هیات علمی و به صورت كتب و مقالات علمی تولید می شود.
وی با بیان اینكه بیشترین ابزارهای اطلاع رسانی به صورت رسانه های نوشتاری در اختیار معاونت پژوهشی و روابط عمومی واحدهای دانشگاهی قرار دارد خواستار استفاده بیشتر از ابزارهای رسانه ای جدید شد.
اولین دانشجوی دكترای مدیریت رسانه در پایان با تاكید بر لزوم تدوین و در اختیارگذاری استراتژی اطلاع رسانی در دانشگاه و همچنین شناسایی نیازهای مخاطبان و پاسخگویی مناسب به آنان، خواستار انجام پروژه های تحقیقاتی تكمیلی در این زمینه شد.

**دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند، جنایت صهیونیست ها را در غزه محكوم كرد.
به گزارش "ایسكانیوز" اساتید، كاركنان و دانشجویان واحد مرند با تجمع در مقابل مسجد امام حسین (ع) دانشگاه و در دست داشتن پلاكاردها و با دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریكا و در ماتم عزای حسینی غزه در خون است، جنایت رژیم صهیونیستی در كشتار مردم بی دفاع غزه را محكوم كردند.
* كارگاه آموزشی روش های برقراری ارتباط تلفنی با حضور 90 نفر از كاركنان واحد مرند برگزار شد.
مهندس عظیمی ثانی عضو هیات علمی و معاون اداری مالی واحد، مدرس این دوره از كارگاه بود.
تاریخ درج : 1387/10/23
منبع خبر :
نام : شهر :