اخبار
منبع :
دانشمندان می‌گویند جهان در سال 2008 به نسبت هر زمان دیگر از آغاز قرن جاری سردتر بوده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از خوزستان وقوع شرایط آب و هوایی موسوم به لانینیا در اقیانوس آرام دمای كره زمین را به اندازه‌ای پایین آورده كه آخرین بار مشابه آن در سال 2000 تجربه شد. لا نینیا و ال نینیو به ترتیب به پدیده‌های تناوبی سرد شدن آب اقیانوس آرام و گرم شدن آب این اقیانوس اطلاق می‌شوند.

با این حال سازمان هواشناسی جهانی (WMO) متذكر شده است كه دمای زمین كماكان 0،3 درجه سانتی‌گراد بالاتر از متوسط دما بین سالهای 1961 تا 1990 است.

بر اساس مدل‌های كامپیوتری تهیه شده از شرایط كره زمین ممكن است چرخه‌های طبیعی در طی چند سال آینده باعث خنك شدن سطح زمین شده و تاثیر گرم كننده افزایش سطح گازهای گلخانه‌ای را كم كند.

در تحلیلی تازه به این نتیجه رسیده شده است كه در 10 سال آینده ممكن است زمین گرم‌تر نشود اما دیگر دانشمندان با نتایج تحلیل جدید موافق نیستند.

با این حال تردیدی در این باره وجود ندارد كه در سال 2008 دمای كره زمین اندكی از سال‌های قبل كمتر بود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM