اخبار
منبع :
 
 

محققان این شرکت معتقدند این طرح فوق مدرن می تواند آلایندگی های کربنی را تا 60 درصد کاهش دهد.

محققان یک شرکت انگلیسی نخستین کالج چوبی جهان را تا سال 2011 آماده می کنند که در ساخت آن به جای استفاده از سیمان و فولاد از چوب مقاوم استفاده شده است.
شرکت Sheppard Robson مسئول طراحی و ساخت این کالج دوست دار محیط زیست انتخاب شده است.
محققان این شرکت معتقدند این طرح فوق مدرن می تواند آلایندگی های کربنی را تا 60 درصد کاهش دهد. در ساخت این کالج چوبی به جای استفاده از سیمان و فولاد از چوب مقاوم استفاده شده است.
به گفته آنها ساختار توأم با ستونهای متعدد در این ساختمان در مقایسه با ساختارهای فولادی و سیمانی کربن کمتری روانه محیط زیست می کند.
از آن گذشته هزینه ساخت و دور ریز مواد ساختمانی نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
ساختار کلی این ساختمان به سه قسمت مختلف تقسیم می شود که در این میان بخش درونی به گونه ای باز طراحی شده تا جریان آزاد هوا و نور به راحتی در آن شناور باشد.
این تکنیک موجب کاهش هزینه های جاری برای تأمین منابع انرژی و از همه مهمتر گرم کردن محیط داخلی ساختمان می شود.
این کالج فضای مناسبی برای تحصل 1500 نوجوان و حضور 172 استاد را فراهم می کند. بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته قرار است پروژه ساخت این کالج در سال آینده آغاز و در پایان سال 2011 تکمیل شود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *