اخبار
منبع :
 
 

ابعاد کوچک این توربین موجب می شود تا بتوان شمار بیشتری از آنها را در فضایی محدود مستقر کرد و در عین حال میزان قابل توجهی از انرژی را تولید کرد.

محققان طرح توربین بادی جدیدی ابداع را کرده اند که در مقایسه با نمونه های فعلی از ابعاد کوچکتر و قابلیتهای بیشتری برخوردار است.
این طرح جدید مبتنی بر فناوری به کار رفته در ساخت موتورهای جت ارائه شده است و استفاده از آن به کاهش قابل توجه در هزینه های مرتبط با تولید باد از طریق توربینهای بادی منجر می شود.
این توربین جدید در یک شرکت متخصص در زمینه طراحی توربینهای بادی در ماساچوست آمریکا ارائه شده است و پیش بینی می شود صنعت طراحی و ساخت توربینهای بادی را متحول کند.
توربینهای بادی که هم اکنون در گوشه و کنار جهان به کنار گرفته می شوند راندمان تولید انر‍‍ژی 3/59 درصدی دارند و علت اصلی پایین بودن راندمان کاری آنها به شکل ساختاری این توربینها باز می گردد.
بر اساس گزارش تکنولوژی ریویو، این طرح جدید به گونه ای ارائه شده است که به لطف مجهز بودن به پوششی ویژه از راندمان کاری بالاتری برخوردار بوده و حجم بیشتری از هوا را به میان پره های خود می کشد.
محققان این شرکت اعلام کردند انرژی تولید شده در این توربین قابل مقایسه با توربینهای فعلی است با این حال ابعاد پره های این توربین نصف پره های فعلی خواهد بود.
ابعاد کوچک این توربین موجب می شود تا بتوان شمار بیشتری از آنها را در فضایی محدود مستقر کرد و در عین حال میزان قابل توجهی از انرژی را تولید کرد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *