اخبار
منبع :
 نسل جدید موتورسیکلتهای برقی با ارائه محصولی جدید با حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت با تحول خیره کننده ای همراه بوده است.
 

به گزارش خبرگزاری مهر، این موتورسیکلت جدید TTX01 Electric Superbike نام دارد با استفاده از فناوریهای نوین شرایطی در آن فراهم شده است که در سرعتهای بالا از بالاترین ثبات و پایداری حرکتی ممکن برخوردار است.

استفاده از طراحی نوین باتری برای این موتورسیکلت به معنای آن است که هیچگونه افت ولتاژی در سیستم برقی آن روی نداده و در نتیجه در طول حرکت، تمامی بخشهای موتورسیکلت با جریان برق ثابتی تغذیه می شوند.

از نکات جالب توجه این موتورسیکلت، مدت زمان کوتاه برای هر بار شارژ کردن آن است. این موتورسیکلت جدید تنها 15 دقیقه برای شارژ شدن کامل با استفاده از جریان سریع برق زمان نیاز دارد.

بر اساس گزارش گیزمگ، همچنین وزن بسته باتریهای این موتورسیکات در مجموع حدود 75 کیلوگرم است که تأثیر محسوسی بر کمتر شدن وزن دستگاه نیز داشته اند.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *