اخبار
منبع :
پایگاه اینترنتی کانون گفتمان قرآنی با مشارکت پنجاه انجمن و گروه قرآنی و ایجاد اتاق گفتگو، به شبهات و پرسش های قرآنی پاسخ می دهد.
مدیر فعالیت های اینترنتی گروه پرسمان قرآن مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: سوالات و ابهامات قرآنی در سه بخش معارف قرآنی، علوم قرآنی و بحث آزاد با ‌حضور ده کارشناس پاسخ داده می شود.
حجت الاسلام سعید شمس با اشاره به اینکه در این پایگاه روزانه 3000 کاربر فعال مشارکت می کنند افزود: گاهی به ویژه در مناسبت های مذهبی حدود دوازده هزار نفر در سایت همزمان به گفتگو می پردازند.
وی با دعوت از مسئولان فرهنگی برای رفع ابهامات در عرصه های شبهه انگیز گفت: فضای مجازی امکان حضور در فضاهای مختلف را به وجود آورده است؛ باید زمینه حضور افراد برای طرح مسائل و سوالات ایجاد شود.
این کارشناس قرآنی افزود: ‌یک عده در تلاشند شبهات را عمومی مطرح کنند و به آن دامن بزنند که برای جلوگیری از این موضوع باید فرصت پاسخ و پرسش داده شود.
نشانی اینترنتی پایگاه کانون گفتمان قرآنی به عنوان بزرگ ترین مرکز قرآن و پژوهش کشور www.askquran.ir است.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM