اخبار
منبع :
نسخه منحصر به فرد قرآن كریم در مراسمی ویژه ای در غرفه رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی كتاب شارجه رونمایی شد.
به گزارش شبكه خبر به نقل از اداره كل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این مراسم كه به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دبی و همزمان با مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی كتاب شارجه برگزار شد، وزیرفرهنگ وجوانان امارات عربی متحده و مسئولان بلندپایه علمی ، فرهنگی وهنری و ادبی این كشور و سفیران و شخصیت های سیاسی شركت كردند.

در این مراسم ریزترین قرآن جواهرنشان جهان در غرفه رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی كتاب شارجه در معرض دید عموم علاقمندان قرار گرفت.


شایان ذكر است : در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی كتاب شارجه ، بیش از 491 ناشر از كشورهای مختلف جهان حضور دارند و برای نخستین‌ بار بیش از 100 ناشر از امارات و 391 ناشر از سایر كشورها جدیدترین محصولات و انتشارات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM