اخبار
منبع :
نرم افزار جامع قرآنی "ترنم وحی" با قابلیت به روزرسانی از طریق اینترنت ، نخستین بار در كشور در موسسه نرم افزاری ترنم اندیشه جوان در قم طراحی و تولید شد.
به گزارش شبكه خبر به نقل از خبرگزاری فارس ؛ نرم افزار "ترنم وحی" با 13 بخش و طراحی كاملا نوین و استفاده از امكانات جدید نظیر نمایش ، ترجمه عبارات قرآنی فقط با قراردادن اشاره گر موس روی آن عبارت در تمام زمینه های قرآنی می تواند كاربران را یاری دهد . 

دانشنامه قرآن نخستین بخش این نرم افزار است كه شامل دو دوره ترتیل قرآن ، تلاوت جزو سی ام برای كودكان ، پنج دوره تفسیر قرآن ، دو دوره تجزیه و تركیب كامل قرآن ، شرح آیات الاحكام ، شان نزول ، فرهنگ واژگان ، ترجمه تمام آیات قرآن به صورت شعر و قصیده ، برنامه ریزی تلاوت قرآن با امكان یادآوری حتی در صورت بسته بودن برنامه و فهرست اعلام است . 

ارائه 10 دوره ترجمه به زبان فارسی ، چهار دوره ترجمه به زبان انگلیسی، سه دوره ترجمه به زبانهای فرانسوی، آلمانی و تركی ، جستجوی لفظی و موضوعی هم از دیگر بخشهای این نرم افزار است . 

بخش كتابخانه نرم افزار ترنم وحی شامل 40 عنوان كتاب و 114 مقاله با امكان یادداشت برداری ، جستجو و مطالعه به صورت تمام صفحه و یا ورق زدن كتاب در این بخش قرار گرفته است . 

مجری این طرح به بخش پرسش و پاسخ نرم افزار اشاره كرد و گفت : در این بخش به یك هزار پرسش قرآنی پاسخ داده شده اشت . وی آموزش روخوانی تجوید و حفظ را از دیگر بخشهای این نرم افزار دانست و افزود : تلاوت های قاریان مشهور جهان ، مشاهده تصاویر نسخ خطی و مجموعه نواهای قرآنی در بخش های قرآن مجلسی نگارخانه و تواشیح نرم افزار ارائه شده است .

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM