اخبار
منبع :

موسسه نوآوری پشم استرالیا (AWI) از شرکت NanoHorizaons که در زمینه ایجاد افزودنی‌های نانومقیاس برای کاربردهای نساجی و پزشکی پیشتاز است، به دلیل تولید یک افزودنی ضدباکتری موثربرای پشم و سایر الیاف طبیعی مورد تقدیر قرار داد.

به گزارش سرویس فن‌اوری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، پس از آزمایشات وسیع مشخص شده است که افزودنی این شرکت به ‌نام SmartSilver پشم را در مقابل تمام باکتری‌هایی که بو ایجاد می‌کنند، محافظت می‌کند.

دکتر جیمز دلاتر، معاون بازاریابی بین‌المللی NanoHorizaons می‌گوید: «ما افتخار می‌کنیم که AWI محصول ما را به‌عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای محافظت از پشم شناخته است. محصول نانومقیاس نقره‌ای ضدباکتری ما به نحوی مهندسی شده است که به صورت کامل با فرایند تولید یکپارچه شده و منجر به تولید پارچه‌های پشم طبیعی زیبایی می‌شود که به طور دائمی عاری از بو هستند».

فن‌آوری نانوی مورد استفاده در SmartSilver به نحوی است که به صورت دائمی به الیاف متصل شده و با شستن یا سایش از پارچه جدا نمی‌شوند.

اندازه نانومقیاس SmartSilver همچنین باعث می‌شود که این محصول نامرئی بوده و روی سایر ویژگی‌های پشم مرینوس همانند نگهداری آسان، نرمی، مقاومت در برابر آتش، مدیریت رطوبت و حفاظت در برابر اشعه ماورای بنفش تأثیری نداشته باشد.

محصولات NanoHorizaons در EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا) به ثبت رسیده و تولید آنها سازگار با محیط زیست است.

ادوین نازاریو، معاون ارشد دفتر AWI در آمریکا می‌گوید: « SmartSilver یک نوآوری جالب و ارزشمند برای پارچه‌های پشمی است. حال مشتریان می‌توانند زیبایی و ویژگی‌های طبیعی پشم مرینوس را به همراه مقاومت دائمی در برابر بو داشته باشند.

این محصول گزینه‌های جدیدی در اختیار طراحان پوشاک و کفش قرار می‌دهد، مخصوصاً لباس‌هایی که در فعالیت‌های بیرون از منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند و مشتریان به مقاومت آنها در برابر بو اهمیت زیادی می‌دهند».

به گزارش ستاد ویژه توسعه فن‌اوری نانو، NanoHorizaons و AWI در نمایشگاه Outdoor Retailers Summer Market که هشتم تا یازدهم آگوست در Salt Lake City برگزار شد، شرکت کردند.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *