اخبار
منبع :
 
 

طراحی و ساخت این برج به شیوه معماری اسلامی بوده و با الهام از ساختمان الهمبرا در اسپانیا و بندر اسکندریه در مصر ساخته خواهد شد.

شرکتی با ارائه طرحی قصد دارد بلندترین برج جهان با ارتفاع یک کیلومتر را در دبی بنا کند.
دبی قصد دارد یکی از بلندترین برج های جهان را در در کنار شهر گلف بنا کند.
شرکت نخیل نقشه های ساخت این برج بلند را به تازگی ارائه کرده است.
این شرکت قصد دارد این برج را با ارتفاع یک کیلومتر در میان دو جزیره نخل مانند که توسط همین شرکت بنا شده است در 200 طبقه بسازد.
به گفته مسئولان این شرکت ساخت این برج بیش از یک دهه زمان نیاز داشته و از الصاق 4 برج بلند به یک اتاق مرکزی ساخته خواهد شد. طراحی و ساخت این برج به شیوه معماری اسلامی بوده و با الهام از ساختمان الهمبرا در اسپانیا و بندر اسکندریه در مصر ساخته خواهد شد.
150 آسانسور وظیفه حمل کارمندان و ساکنان این برج 200 طبقه ای را بر عهده داشته و به گفته مهندسان سازنده برج، پس از اتمام ساخت این برج بالغ بر 55 هزار نفر در آن ساکن و 45 هزار نفر در آن مشغول به کار خواهند شد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *