اخبار
منبع :
 یک شرکت آمریکایی تولید کننده لباس و تجهیزات ورزشی و سفری موفق به تولید دستکش‌های حرارت زا شده تا دست‌های مصرف كنندگان آن از سرمای شدید محفوظ بمانند .

دستکش جدید دارای سیستم حرارت زایی الکتریکی بوده که می تواند به مدت 6 ساعت از خود حرارت ایجاد کند. در عین حال، این دستکش خاصیت انعطافی خود را برای فعالیت آزادانه انگشتهای دست حفظ می كند.

سیستم حرارتی این دستکشها "Aevex" نام داشته که بدون نیاز به ترموستاتی بزرگ و پرحجم می تواند حرارت را درون دستکش حفظ کند.

در صورت کاهش دمای دست، دمای نوار پلیمری باریکی که درون دستکش تعبیه شده است نیز کاهش یافته و چگالی آن تغییر می یابد. این تغییر باعث افزایش رسانایی الکتریکی نوار پلیمری شده و این امر انرژی الکتریکی را از باتری هایی که در قسمت مچ دستکش تعبیه شده اند خارج و به درون دستکش منتقل می کند.

پس از تعدیل حرارت دست تا دمای عادی آن، این جریان به صورت معکوس فعال شده و جریان انرژی به منظور حفظ انرژی ذخیره شده در باتری و جلوگیری از کاهش عمر آن قطع می شود.

بر اساس گزارش پاپ ساینس، این شرکت قصد دارد تا سال آینده سیستم حرارتی Aevex را در سایر لباس های مخصوص شرایط آب و هوای سرد مانند انواع چکمه ها مورد استفاده قرار دهد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *