اخبار
منبع :
 
 

از این تکنولوژی جدید می توان در فضاهای عمومی، پلها، فرودگاه ها، نورپردازی ساختمان ها، چراغ های ایمنی و نورپردازی تزئیناتی استفاده کرد.

شرکت Sunrise Solar Corp در راستای افزایش تولید انرژی خورشیدی و گسترش مصرف این انرژی، آجرهای خورشیدی را برای استفاده در ساخت ساختمانها و فضاهای شهری ارائه کرد.
شرکت "Sunrise Solar Corp" موفق به ارائه آجرهای ساختمانی جدیدی شد که تکنولوژی خورشیدی را با مصالح ساختمانی سنتی در هم آمیخته است.
به گفته مسئولان این شرکت آجر خورشیدی از سلولهای خورشیدی به هم فشرده تشکیل شده است که به عنوان مخزن ذخیره انرژی و سیستم کریستالی نورپردازی در دو شکل مربع و مثلث ارائه شده که پس از تاریکی، نور ذخیره شده در آن به صورت اتوماتیک فعال می شود.
این آجرها به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که قادر به آزادسازی نور در رنگهای متنوع بوده و می توان از آنها در میان مصالح ساختمانی در دیوارها و دیگر سطوح و همچنین در طراحیهای داخلی اماکن سود جست. در عین حال این سلولهای خورشیدی به دلیل ساتع نکردن تشعشعات کربنی در گروه تکنولوژیهای پاک و دوستدار محیط زیست قرار خواهد گرفت.
هممچنین دیودهای نوری مافوق روشن در آجر خورشیدی 8 الی 10 ساعت در شرایط آفتابی و 3 الی 4 ساعت در روزهای بارانی قادر به نورافشانی خواهند بود که این نور به واسطه بلورهای "بورو سیلیکون" تولید شده و به وسیله یک اتصال فولادی داخل آجر گنجانده می شود.
شرکت Sunrise Solar Corp اعلام کرد از این تکنولوژی جدید می توان در فضاهای عمومی، پلها، فرودگاه ها، نورپردازی ساختمان ها، چراغ های ایمنی و نورپردازی تزئیناتی استفاده کرد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *