دانش آی آر
رييس دفتر فرهنگ و معارف اسلامي واحد دماوند: امر به معروف و نهي از منکر اطاعت از فرامين الهي است
تعداد بازدید : 732
رییس دفتر فرهنگ و معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند گفت: امر به معروف و نهی از منکر اطاعت از فرامین الهی است و امتداد آن در جامعه سلامت جامعه را به همراه دارد.
احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، گفت: امر به معروف و نهی از منکر نه به معنای انجام ندادن کاری نیست بلکه به خاطر فایده شخصی و اطاعت از فرامین الهی است.
وی در ادامه افزود: هر کس به فرهنگ و اعتقاد خود نسبت به یک سری مسائل مجاز است وبا هنجارها و ناهنجارهای زیادی مواجه که نتیجه آن در جامعه سلامت روحی و روانی است.
احمدی خاطرنشان کرد: به دلیل مصادف شدن ماه مبارک رمضان باایام تابستان و نبود دانشجو در این ماه سایتی را جهت ارتباط مجازی بین دانشگاه و دانشجویان برای پاسخگویی به مسایل که در این ماه دانشجویان با آن مواجه هستند را راه اندازی کردیم.
رییس دفتر فرهنگ و معارف اسلامی واحد دماوند اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان این حالت به انسان دست می دهد که وقتی تشنگی و گرسنگی را حس می کند، خود به خود با بقیه اقشار جامعه هم درد می شود اینها چیزهایی هستند که ما می توانیم بگوییم ماه رمضان به ارمغان می آورد.
وی افزود: دانشجویان در کارهایی مثل نماز جماعت، قرائت قرآن حضور پیدا می کنند ولی ما بیشتر سعی می کنیم این را بین همکارانمان در دانشگاه که از نظر مشغله کاری آزاد تر هستند معطوف کنیم.
احمدی به خبرنگار ایسکانیوز گفت: با توجه به اینکه دانشگاه در تعطیلی به سر می برد اساتید به خوبی مراجعه می کنند و همچنین ازنظر زمانی با مشارکت اساتید یک ارتباط اینترنتی، تلفنی برپا کردیم
تاریخ درج : 1387/6/26
منبع خبر :
نام : شهر :