دانش آی آر
نرم افزار بانك اطلاعات پايان‌نامه‌هاي ديني مذهبي تهيه شد
تعداد بازدید : 855

بانك اطلاعات پایان‌نامه‌های دینی مذهبی دانشجویان و طلاب مدارس علمیه كشور توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در قالب نرم‌افزاری تهیه و منتشر شد.

به گزارش سرویس پایان‌نامه ایسنا، مرتضی سلیمانیه، رییس اداره پایان‌نامه‌های دانشجویی نهاد با اعلام این مطلب خاطرنشان كرد اظهار كرد: نرم افزار بانك اطلاعات پایان‌نامه‌های دینی مذهبی كه حاوی اطلاعات بیش از 10 هزار عنوان پایان‌نامه دانشجویی است را می‌توان به عنوان جامع‌ترین بانك اطلاعات پایان‌نامه‌های دانشجویی كه تا كنون تدوین شده دانست.

وی اضافه كرد: كارشناسان مركز با مراجعه و جست‌وجوی كتابخانه‌های تمامی دانشگاه‌ها و مراكز آموزشی عالی كشور اعم از دانشگاه‌های دولتی و آزاد و همچنین مدارس حوزه‌های علمیه این اطلاعات را تهیه كرده‌اند.

سلیمانیه درباره به روز بودن این بانك بیان كرد: اگر چه اطلاعات پایان‌نامه‌های دینی و مذهبی در قالب یك CD تهیه شده كه به زودی در اختیار تمام مراكز علمی و دانشگاهی و همچنین علاقه‌مندان قرار می‌گیرد اما با توجه به اعزام كارشناسان اداره پایان‌نامه‌های دانشجویی نهاد به مراكز دانشگاهی آمارها و اطلاعات این بانك به روز است. به علاوه اطلاعات جدیدتر به صورت ویراستاری در CD های بعدی بانك اطلاعات پایان‌نامه‌های دینی اعمال می‌شود.

تاریخ درج : 1387/6/16
منبع خبر :
نام : شهر :