اخبار
منبع :

 

برای اولین بار در كشور دوره الكترونیكی آمادگی كارشناسی ارشد توسط واحد آموزش‌های آزاد مجازی علوم حدیث به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

این دوره با توجه به اشتیاق فراوان دارندگان مدرك كارشناسی و حافظان كل قرآن كریم برای ادامه تحصیل در مقطع كارشناسی ارشد مجموعه رشته‌های علوم قرآن و حدیث و با هدف ترویج معارف الهی و تقویت بنیه علمی دانش پژوهان اسلامی از نیمه مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشكده علوم حدیث، دانشكده علوم حدیث در این دوره تلاش دارد با بهره‌گیری از استادان مجرب كشور و شیوه های نوین آموزشی زمینه موفقیت بیشتر شركت‌كنندگان در آزمون سراسری دانشگاهها كه اواخر سال جاری از سوی سازمان سنجش آموزش كشور برگزار خواهد شد، را فراهم كند.

بر اساس این گزارش، شركت‌كنندگان در آزمون مجموعه علوم قرآن و حدیث در صورت موفقیت می‌توانند در یكی از رشته‌های علوم قرآن و حدیث، معارف نهج البلاغه، علوم حدیث و نهج البلاغه، علوم حدیث و تفسیر اثری، علوم حدیث و كلام و عقاید اسلامی كه در دوره‌های حضوری دانشگاه‌های مختلف ارائه می‌شود، ادامه تحصیل دهند.

برخی از مزایای این دوره شامل بهره‌گیری از دروس چند رسانه‌ای و تعاملی، دسترسی به متون منتخب آموزشی، ارتباط مستقیم با استادان و كارشناسان علمی ، كلاس‌های مجازی رفع اشكال و برگزاری آزمون‌های آزمایشی جامع و مرحله ای است.

زمان ثبت نام این دوره از نیمه شهریور تا پنجم مهر است و علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشكده علوم حدیث به نشانی .?www ? hadith.ac.irنسبت به ثبت نام اولیه اقدام كنند.

بنابر این گزارش، در این دوره یك بسته آموزشی ویژه داوطلبان تمامی رشته های الهیات و معارف اسلامی و دو بسته آموزشی ویژه مجموعه رشته‌های علوم قرآن و حدیث ارائه می‌شود.

در طول این دوره آزمون‌های آزمایشی جامع و مرحله‌ای به صورت اینترنتی اجرا خواهد شد


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی



جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM