اخبار
منبع :

وجود مهره‌های حبابی در این عینك مانع از ورود بخار سوزناك پیاز به چشم و در نتیجه مانع از تحریك مجاری آب چشم و ریزش اشك می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری هلث نیوز، این عینك از مهرهای حبابی ریزی در اطراف لبه‌های عینك ساخته شده كه از محیط اطراف چشم محافظت و مانع از بخار حاصل از پیام می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: حبابهای زیر لبه‌های این عینك مجرای آب و لنف چشم را هدف قرار داده و مانع از تاثیر بخار پیاز بر چشم می‌شود.

بنابراین گزارش، این عینك از لنزهای ضد مه ساخته شده كه مانع از بخار كردن شیشه عینك در محیط گرم آشپزخانه می‌شود.

طبق این گزارش، با پوست كندن و خرد شدن پیاز آنزیمی موسوم به سولف اكسید در فضا رها می‌شود كه مجاری لنف چشم انسان را تحت تاثیر قرار داده و منجر به ریزش آب چشم می‌شود، وجود این مهرهای حبابی در اطراف این عینك از ورود بخار سوزناك پیاز به داخل چشم ممانعت و در نتیجه مانع از ریزش اشك می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: استفاده از این عینك برای خرد كردن كلیه خوراكی های تند كه باعث سوزش چشم و ریزش اشك می‌شود مناسب است.

یادآور می‌شود: قیمت این عینك كه به صورت سیاه و سفید است 15 پوند تخمین زده شده است

 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *