اخبار
منبع :
مدیران ارشد نوكیا رسما سیستم عامل لینوكس را برای تلفن های نسل آینده خود انتخاب كردند و كاهش تمركز بر اینترنت گرایی در محصولات جدید را عامل اصلی این انتخاب عنوان كرده اند.
مدیران ارشد نوكیا در حالی تصمیم بر این كار گرفته اند كه لینوكسی ها برای اجرای این برنامه و تصمیم گیری در مورد آن تقاضای فرصت بیشتری كرده اند.
سخنگوی نوكیا در این باره گفت: لینوكس تجربه چندان قابل توجهی را در حوزه تلفن همراه نداشته است گرچه نوكیا در مواردی از ان استفاده كرده است اما ما به رشد و آینده لینوكس اعتقاد داریم.
وی گفت: لینوكس سیستم متن بازی است كه در همه جا در دست رس مردم قرار دارد و این عامل مهمی برای انتخاب آن به عناون سیستم عامل تلفن های همراه نسل آینده بوده است.
ریك سیمونسون، مدیر بازرگانی نوكیا نیز گفت: این بحثی بسیار مهم برای نوكیا است و در آینده كارهای مهمی با لسنوكس انجام خواهیم دادید.
این حرف و حدیث ها در حالی اتفاق افتاد كه هنوز لینوكس پیشنهاد نوكیا را بطور قطعی نپذیرفته است.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *