دانش آی آر
آزمايشگاه بين‌المللي تئاتر فيزيکي مالپيلز لتوني هنرجو مي‌پذيرد
تعداد بازدید : 595
آزمایشگاه بین‌المللی تئاتر فیزیکی از 4 تا 9 فروردین 1387 در کشور لتونی برگزار می‌شود.
به گزارش سایت ایران تئاتر،این آزمایشگاه برای کشورهای که پیشینه‌ای از الهام تئاتر فیزیکی که در اجراهای تئاتر معاصر آنان اصولی از جسارت،جنبش و ابعاد گوناگون وجود دارد گشایش یافته است و علاقمندان می‌توانند بیوگرافی مختصری از خود ا به همراه انگیزه حضورشان در این لابراتوار از طریق پست الکترونیکی ارسال کرده و تا قبل از تاریخ 20 دسامبر مبلغ 490 یورو و تا قبل از 20 ژانویه مبلغ 550 یورو را به عنوان هزینه ثبت‌نام پرداخت کنند.
این هزینه شامل غذا و محل اقامت برای پنج شب می‌شود.
برنامه‌های این لابراتوار شامل آموزش گسترده عملی و سخنرانی و بحث و کنکاش شده و تمامی بازیگران فیزیکی و نمایشی، تئاترهای موسیقایی و حرکات موزون، طراحان حرکات موزون، کارگردانان، طراحان صحنه، نمایشنامه‌نویسان و نویسندگان می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.
در فراخوان این آزمایشگاه آمده است: لابراتوار تاکید ویژه‌ای بر کشف عملی از شیوه‌ها و تکنیک‌هایی از آموزش گروه‌های تئاتری برای بنیان نهادن فرایند تمرین منسجم و همچنین گشودن فضایی خلاقانه و ساختن اجراهای موثر است.
جلسات عملی به صورت تمرینات و فرایندی از شکل ساده به شکل کامل گسترش می‌یابد.
به تدریج گروه در طی این روند به یک گروه بدیهه‌گوی و ساختاری تبدیل می‌شود.
هر روز پیشروی در کارهای خلاقانه، گسترش مراحل پیشین و تمرکز عمیق و مداوم بر جزئیات پروژه اعمال می‌شود.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iugte.com/projects/labdetail.php مراجعه کرده و یا با آدرس info@iugte.com تماس بگیرند.
تاریخ درج : 1386/9/24
منبع خبر :
نام : شهر :