دانش آی آر
بانك الكترونيكي پيمانكاران طرح‌هاي عمراني شهرداري تهران راه اندازي شد
تعداد بازدید : 691
معاون فنی عمرانی شهرداری تهران‌گفت: بانك اطلاعات الكترونكی پیمانكاران پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران راه اندازی شد.

"احمد دنیا مالی" روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این بانك اطلاعاتی به منظور استفاده از خدمات پیمانكاران توانمند راه اندازی شده است.

وی‌اظهار داشت: در این بانك اطلاعات تمام‌موارد مربوط به‌پیمانكاران طرح‌های شهرداری با هدف ساماندهی پیمانكاران و اجرای طرح‌های عمرانی به وسیله پیمانكاران دارای صلاحیت تجمیع و نگهداری خواهد شد.

دنیا مالی گفت: پیمانكارانی كه‌دارای رتبه‌بندی‌سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی بوده و علاقمند به همكاری با شهرداری هستند باید با ثبت نام و اخذ كارت پیمانكاری از امور پیمانكاران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران اقدام كنند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اشاره به مزایای بانك اطلاعات الكترونیكی پیمانكاران طرح‌های عمرانی شهرداری تهران، افزود: این پیمانكاران می‌توانند از اخبار و اطلاعات مربوط به طرح‌های عمرانی شهرداری مطلع شوند.

دنیا مالی زمان ثبت نام از پیمانكاران را اول آبان ماه سال جاری اعلام كرد و گفت: نحوه عملكرد پیمانكاران توسط مدیران مناطق ومعاونت فنی عمرانی شهرداری نگهداری خواهد شد كه در ارزیابی‌های ارجاع كار و مناقصه‌های آینده به عنوان یكی از شاخصه‌های سپردن اجرای طرح‌های عمرانی به پیمانكاران ملاك عمل قرار خواهد گرفت .


تاریخ درج : 1386/7/26
منبع خبر :
نام : شهر :