اخبار
منبع : www.zoomit.ir

الکساندر آلبون، راننده‌ی تیم فرمول یک تورو روسو از گرندپری بلژیک به تیم اصلی ردبول خواهد پیوست و جایگزین پیر گسلی خواهد شد. گسلی در ترکیب اصلی ردبول به‌عنوان جایگزین دنیل ریکاردو برای سال 2019 معرفی شد، زیرا سال گذشته در اولین فصل کامل خود در فرمول 1 با تیم تورو روسو، عملکرد خوبی داشت. راننده‌ی فرانسوی ردبول در نیم فصل اول در کنار مکس وشتاپن تلاش کرد و با کسب 63 امتیاز و بدون هیچ سکویی، هم‌اکنون در رده‌ی ششم رانندگان ایستاده است. در حالی که مکس وشتاپن در نیم فصل اول فرمول یک 2019 با 181 امتیاز و دو سکو عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد.

alexander albon red bull / الکساندر آلبون ردبول

ردبول که پیش از این ادعا می‌کرد صندلی پیر گسلی تا پایان فصل امن خواهد بود، اکنون الکساندر آلبون را در کنار راننده‌ی هلندی خود قرار می‌دهد. دلیل اصلی این جایگزینی را می‌توان عملکرد ضعیف گسلی در نیم فصل اول و در مقابل عملکرد عالی راننده جوان تورو روسو دانست. الکساندر آلبون در اولین مسابقه‌ی خود با لباس تورو روسو در فصل 2019، فراتر از انتظارات ظاهر شد تا بتواند بالاخره صندلی اصلی ردبول را تصاحب کند.

 red bull / ردبول

در بیانیه‌ی ردبول آمده است:

ردبول در موقعیت منحصربه‌فردی قرار گرفته است که با چهار راننده‌ی مستعد فرمول یک قرارداد دارد و می‌تواند آن‌ها را بین تیم اصلی ردبول و تورو روسو منتقل کند. تیم ردبول از 9 مسابقه بعدی برای ارزیابی عملکرد الکس آلبون استفاده خواهد کرد تا بتواند تصمیم آگاهانه‌ای در مورد اینکه چه کسی در سال 2020 در کنار مکس رانندگی خواهد کرد، بگیرد.

alexander albon red bull / الکساندر آلبون ردبول

همچنین ردبول تأیید كرد كه گسلی به تورو روسو باز خواهد گشت و در آنجا با دنیل كویات همراه خواهد بود. کویات که خود سه سال پیش در اواسط فصل از ردبول به تورو روسو منتقل شده بود تا راه برای حضور مکس وشتاپن باز شود، اولین سکوی تورو روسو را از سال 2008 تاکنون، ماه گذشته در گرندپری آلمان کسب کرد. گرندپری آلمان که شاید بتوان آن را جذاب‌ترین مسابقه‌ی فصل نیز نام‌گذاری کرد، با قهرمانی وشتاپن، مقام دومی سباستین فتل از فراری و جایگاه سومی دنیل کویات به پایان رسید. هم‌اکنون در جدول رانندگان فرمول یک 2019، دنیل کویات با 27 امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد، در حالی که الکساندر آلبون با 16 امتیاز در رده‌ی پانزدهم ایستاده است.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *