مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 167
نحوه شستشو و خشک کردن صحیح صورت چگونه است؟ شستشوی صورت باید با آب و صابون بوده و روزی دو بار به صورت ملایم، عمل شستشو و خشک کردن باید صورت پذیرد.
fjrigjwwe9r1tblRecommendation:Result_Question

بهترین روش تمیز کردن صورت، شستشو با آب و صابون است.
توضیح:
باید روزی دو بار صورت را با آب و صابون شست. یک بار بعد از شستن روزانه پوست هنگام صبح و یک بار قبل از رفتن به رختخواب این کار را انجام دهید. همیشه بعد از شست‌وشو از مرطوب کننده استفاده کنید. شستشو نباید بیش از دو دقیقه طول بکشد.
نوع صابون را بسته به نوع پوست خود و با مشورت پزشک انتخاب کنید. هرگز یک صابون را تصادفی و ندانسته به صورت خود نزنید.
پس از شستشو، صورتتان را با حوله خشک کنید. برای خشک کردن نباید حوله را به صورت خود بکشید، بلکه فقط کافیست حوله را با پوست صورت خود تماس دهید و به آرامی روی نقاط مختلف صورت فشار دهید.
یکی از دلایل پیری زودرس و پیدایش چین و چروک و خشونت پوست، خشک کرد آن با حوله به روش خشن است. پس از خشک کردن صورت یک کرم مرطوب کننده بر روی آن بمالید تا رطوبت پوست حفظ شود.
برای تمیز کردن مواد آرایشی از پوست میتوانید از پنبه آغشته به گلاب یا شیر پاک کن و یا آب و صابون استفاده کنید.
اگر از صابون استفاده میکنید، پس از مالیدن صابون به تمام صورت، سی ثانیه صبر کنید و سپس سه بار صورتتان را با آب گرم بشویید و آنگاه با حوله به آرامی خشک کنید و یک کرم مرطوب کننده بمالید (از مرطوب کننده‌هایی که دارای پترولاتم یا لانولین می‌باشند استفاده نمایید).

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *

 
طراحی پرتال سازمانی - بهبود پورتال