مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 142
فواید و مضرات استفاده از وان حمام چیست؟ استفاده از وان حمام به شرط شستشو و ضد عفونی مکرر، مشکل بهداشتی و سلامتی خاصی نداشته و در مواردی که هدف از حمام وان بهره گیری از مواد و ترکیبات تقویتی پوست و ... باشد، وان امکان تماس طولانی تر این مواد را با پوست میسر می کند.
fjrigjwwe9r0tblRecommendation:Result_Question
fjrigjwwe9r1tblRecommendation:Result_Question
fjrigjwwe9r3tblRecommendation:Result_Question

استفاده از وان حمام، در مقابل دوش گرفتن مقایسه می شود: به طور معمول در زمان دوش گرفتن، آب روی سر و بدن جاری می شود و پوست و مو را شستشو می دهد و می رود. این آب، آبی است که جریان دارد و از آب لوله کشی شهر است و طبیعتا پاکیزه. ولی وقتی وان را پر می کنید و در آن دراز می کشید، آب راکد است و امکان آلودگی آن وجود دارد و مقداری از چرک بدن وارد آب وان می شود. از طرف دیگر، وقتی دوش می گیریم آب کمتری استفاده می شود تا بخواهیم برای حمام کردن تمام اعضای خانواده وان را از آب پر و خالی کنید. همچنین شستشوی کامل بدن و اعمال بهداشتی زیر دوش راحت تر است. لذا به نظر می رسد دوش گرفتن بهداشتی تر است. چرا که وقتی استحمام تمام و آب وان خالی می شود، مقداری از آلودگی ها به دیواره های وان می چسبد. اگر یکی دیگر از اعضای خانواده که می خواهد به عنوان نفر بعدی حمام کند، وان را از آب پر کند، این آلودگی ها دوباره وارد آب می شوند و آب را آلوده می کنند.بنابراین، باید اعضای خانواده ای که از وان برای حمام کردن استفاده می کنند، به رعایت بهداشت وان که وسیله ای عمومی به حساب می آید، توجه کافی داشته باشند. لازم است هر نفر پس از استحمام  دیواره های وان را با وسیله ای زبر از آلودگی ها پاک و ضدعفونی کند تا برای استفاده نفر بعدی آماده باشد.

البته استفاده از وان برای ریلاکسیشن، باز شدن منافذ پوستی مناسب است و در مواردی که هدف از حمام وان بهره گیری از مواد و ترکیبات تقویتی پوست و ... باشد، وان امکان تماس طولانی تر این مواد را با پوست میسر می سازد.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *

 
طراحی پرتال سازمانی - بهبود پورتال