مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 70
یک عینک طبی نیازمند چه مراقبتهایی است؟ تمیز کردن شیشه عینک حداقل دو بار در روز برای زدودن چربی و آلودگی ها بر روی آن و تمیز کردن خود فریم بطور متناوب و نیز مراقبت از شیشه عینک در برابر خش افتادن و پاک کردن شیشه با پارچه مناسب و نرم از اصول مهم نگهداری از عینک می باشند.
fjrigjwwe9r2tblRecommendation:Result_Question

در انتخاب عینک طبی و نگهداری از آن باید دقت کرد، چرا که عینک طبی جهت این تجویز و مصرف می شود که از چشمهای شما مراقبت کند و یا یک عیب (عیوب انکساری) چشم را بر طرف نماید .در صورتیکه در انتخاب و نگهداری از عینک طبی خود کوتاهی کنید ممکن است نه تنها برای چشمان شما مفید نباشد بلکه به آسیب چشمهای شما منجر شد.

 

در نتیجه در نگهداری از عینک موارد زیر باید رعایت شوند :

1- شیشه های عینک خود را حداقل دو بار در روز با استفاده از آب گرم وصابون (یا مایع ظرفشویی) تمیز نمایید تا اثر چربی و گرد وغبار از روی آن برطرف گردد و سپس با استفاده از یک پارچه تمیز و نرم (مثلا یک پارچه کوچک ابریشمی) آنرا خشک نمایید.

2- گاهگاهی فریم عینک خود را نیز با آب و صابون بشوئید.

3- موقع گذاشتن عینک روی میز یا طاقچه دقت نمایید که شیشه های آن با سطح تماس پیدا نکند.

4- همیشه از دودست برای گذاشتن یا برداشتن عینک استفاده نمایید.

5- هرگز از پارچه های زبر برای تمیز کردن عدسی های پلاستیکی استفاده نکنید زیرا روی آن خش ایجاد می کند. 6- عینک خود را با دستمال کاغذی پاک نکنید. تمیز کردن شیشه عینک با دستمال کاغذی تهیه شده از چوب، سبب خش افتادن و کدری و از بین بردن براقی و طبی بودن شیشه عینک می‌شود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *