مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 70
چگونه می توان از کیفیت ضد آفتاب اطمینان حاصل نمود؟ علایم استاندارد (داخلی یا وارداتی)، تائیدیه و بر چسب وزارت بهداشت و نیز رضایت دیگر مصرف کنند گان و در نهایت ارزیابی فردی مشتمل بر عدم تحریک پوستی و قابلیت محافظت کنندگی بدون ایجاد آفتاب سوختگی و برنزه شدن پوست، نشانه مناسب بودن محصول است.
fjrigjwwe9r3tblRecommendation:Result_Question
fjrigjwwe9r1tblRecommendation:Result_Question

علامت استاندارد و تائیدیه وزارت بهداشت برای محصولات آرایشی- بهداشتی تولید داخل و همچنین وجود تائیدیه استاندارد اروپا (CE) یا آمریکا و بالاخص تائیدیه مستند سازمان دارو و غذای آمریکا (FDA) بعلاوه تائیدیه وزارت بهداشت ایران بر روی محصولات وارداتی، بدلیل انجام ارزیابیهای کمی و کیفی بر روی محصولات، دارای اهمیت ویژه می باشند. محصولات آرایشی-بهداشتی با مارکهای معتبر بیشتر اوقات با محصولات تقلبی آنها در بازار همراهند، لذا باید دقت داشت که این محصولات را حدالامکان از نمایندگی های مجاز آنها خریداری نمود و صرف زمان برای این امر ارزش سلامتی را به همراه دارد.

 

محصولات توصیه شده معتبر توسط پزشکان پوست، بدلیل ارزیابی دقیق تر و تخصصی تر و نیز استفاده توسط مراجعین آنها و دریافت پسخوراند وسیع تر از آنان(ضمن در نظر داشتن تفاوت نوع و بافت پوست و میزان حساسیت متفاوت آنها)، معمولا محصولاتی مطمئن تر می باشند و دارای نوعی تائیدیه عملی و تجربی برای محصول مورد نظر باشد.

 

در نهایت نیز در صورت استفاده از محصول، به نکاتی همچون عدم تحریک پوست و عدم ایجاد جوش های پوستی و تغییر رنگ در پوست، احساس راحتی پوست در هنگام استفاده و نیز عدم بروز علایم سوزش یا آفتاب سوختگی و برنزه شدن پوست در شرایط مواجهه با آفتاب در ضمن رعایت اصول استفاده صحیح از ضد آفتاب، باید توجه شود. عدم ایجاد علایم فوق و دریافت نتیجه مطلوب، بهترین تائیدیه کیفی برای یک محصول است.

 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *