مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 61
برای استفاده همزمان عینکهای آفتابی و طبی، چه راهکارهای مناسبی وجود دارد؟ اگر فردی دچار اختلال در بینایی بوده و از عینک طبی نیز استفاده می‌کند، می‌تواند از عینکهای آفتابی مخصوص که بر روی عینک طبی قرار می‌گیرند استفاده نمایید و یا برای عینک طبی خود شیشه های فتوکروم و یا شیشه های رنگی سفارش دهد.
fjrigjwwe9r2tblRecommendation:Result_Question

اگر فردی دچار اختلال در بینایی بوده و از عینک طبی نیز استفاده می‌کند، می‌تواند از عینکهای آفتابی مخصوص که بر روی عینک طبی قرار می‌گیرند استفاده نمایید و یا برای عینک طبی خود شیشه های فتوکروم و یا شیشه های رنگی سفارش دهد.

 

یک عینک فتوکرومیک به طور خودکار، در مقابل نور زیاد تیره شده و در نور کم روشن تر می شود. در بیشتر موارد، تیره شدن شیشه عینک، ظرف نیم دقیقه صورت می گیرد و حال آن که روشن تر شدن آن حدود پنج دقیقه طول می کشد.

این عینک ها از نظر رنگ به دو صورت یکنواخت و یا سایه روشن عرضه می شوند. گرچه عینک های فتوکرومیک از نظر جذب UV می توانند عینک های خوبی باشند، ولی مدت زمانی طول می کشد تا با شرایط مختلف نوری (به طور ناخواسته) سازگار شوند. لذا به برخی از افراد بالاخص آنانی که دارای حساسیت چشمی می باشند، استفاده از عدسی های طبی با شیشه های رنگی ثابت پیشنهاد می شود.

 

کاورها یا پوشش های عینک آفتابی سبک و پلاستیکی (عینکهای آفتابی مخصوص که بر روی عینک طبی قرار می‌گیرند) نیز از دیگر انتخابهای این افراد می تواند باشد. این پوشش های آفتابی می توانند یا از طریق یک گیره یا کلیپس بر روی عینک طبی سوار شوند و یا در فریمهای مخصوصی به صورت فریمهای آفتابی  clip-on باشد که بدون گیره و با داشتن یک لایه مغناطیسی (آهنربایی) روی عینک قرار گرفته و از نظر ظاهر و زیبایی و سهولت استفاده، دارای ارجحیت می باشد. اینها دارای دو قسمت مغناطیسی هستند که به دو نقطه فلزی بروی فریم اصلی اتصال می یابند.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *