مقاله ها
نویسنده : IPezeshk.com
بازدید : 70
آیا روشهای بی رنگ کردن، برداشتن با تیغ، موچین و بند انداختن روشهای بی ضرری برای اصلاح صورت محسوب می شوند؟ بسته به وضعیت مو از نظر ضخامت و تراکم و نیز میزان حساسیت پوست و پذیرش فرد، می توان از هر کدام از این راهها برای اصلاح صورت، استفاده نمود و عموما با در نظر داشتن اصول انجام کار و استفاده از محصولات مناسب، مشکل خاصی را فراهم نمی آورند.
fjrigjwwe9r3tblRecommendation:Result_Question
fjrigjwwe9r0tblRecommendation:Result_Question
fjrigjwwe9r1tblRecommendation:Result_Question

 

بسته به وضعیت مو از نظر ضخامت و تراکم و نیز میزان حساسیت پوست و پذیرش فرد، می توان از هر کدام از این راهها برای اصلاح صورت، استفاده نمود. بطور مثال؛ بی رنگ کردن برای موهای ظریف و کرکی، کاربرد دارد و برای موهای ضخیم راه حل مناسبی نیست. روشهای کندن مو و از ریشه در آوردن نیز متنوعند؛ مانند بند انداختن، اپیلاسیون با دستگاه، موم انداختن و موچین. انتخاب هر کدام از این روشها بسته به تراکم مو در ناحیه مورد نظر است. برخی افراد با پوستهای حساس یا احساس دردی شدید همراهند که تحمل آن برایشان مقدور نیست که از روشهای دیگری استفاده می کنند.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

نام : *

پیغام : *