دانش آی آر
شعبه دوم ناحيه نوآوري شريف در مرکز تهران تاسيس مي‌شود
تعداد بازدید : 11

مدیر ناحیه نوآوری شریف از راه‌اندازی شعبه دوم این ناحیه در مرکز شهر خبر داد و گفت: در سال آینده این شعبه با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، روستا آزاد امروز در مراسم افتتاح فاز یک ایستگاه نوآوری شریف با بیان این که این ناحیه از سال 97 احداث آن آغاز شد، افزود: ناحیه نوآوری شریف در فاز اول با مساحت 500 متر مربع افتتاح شد که ساخت آن با حمایت بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان این که در حال حاضر 100 نفر در این مرکز مشغول به فعالیت شدند، ادامه داد: گام دوم ما اجرای طرح جامع این ایستگاه در 9 فاز بوده است که 6 هزار متر آن تا دو ماه آینده به ایستگاه نوآوری شریف اضافه خواهد شد.

روستا آزاد خطار نشان کرد:‌ علاوه بر آن شعبه دوم مرکز نوآوری شریف در مرکز شهر و با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری راه‌اندازی می‌شود و امیدواریم در سال آینده به فاز افتتاح برسد.

مدیر ناحیه‌ نوآوری شریف، توسعه علوم و فناوری‌های جدید را از ماموریت‌های این مرکز نام برد و گفت: ما این ایستگاه را جزء خانواده شریف می‌دانیم.

انتهای پیام

تاریخ درج : 1399/04/08
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :