دانش آی آر
بي‌ ام‌ و سري 8 مدل چهاردر گرن کوپه، به‌زودي معرفي خواهد شد
تعداد بازدید : 15

شرکت بی‌ام‌و اخیرا اولین عکس‌ رسمی از مدل سری 8 گرن کوپه 2020 را منتشر کرده است. این خودرو ماه آینده رونمایی خواهد شد و بی‌ام‌و از آن با‌ عنوان خودرو اسپرت چهار در با ظرافت به کمال رسیده یاد کرده است. شرکت بی‌ام‌و از انتشار هرگونه اطلاعاتی در رابطه با این خودرو سرباز زده؛ اما آن را این‌گونه توصیف کرده است:

این مدل دارای تقارن قدرتمند و خطوط دینامیک شناور خواهد بود که هاله‌ای از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد یک خودرو اسپرت را به‌وجود می‌آورد.

بی‌ام‌و اعلام کرده که سری 8 گرن کوپه از فاصله محوری بلند‌تری بهره می‌برد تا درنتیجه فضای بیشتری برای سرنشینان عقب دردسترس باشد. علاوه‌براین، به‌گفته‌ی بی‌ام‌و، سیستم تعلیق این نمونه هم تغییراتی را تجربه کرده است تا نسبت به مدل‌های کوپه و کانورتیبل راحتی بیشتری را ارائه بدهد. با وجود اینکه عکس‌های منتشرشده ظاهر خودرو را نمایان نمی‌کنند؛ اما طبق عکس‌های جاسوسی گذشته می‌دانیم که گرن کوپه چهره‌ای مشابه نسخه کوپه و کاپوت کشیده‌ خواهد داشت.

2020 bmw 8 series gran coupe

بزرگ‌ترین تغییرات از ستون a به عقب انجام گرفته که شاهد سقف شیب‌دار و دودر هستیم. با این وجود، گلگیرهای عضلانی به‌کاررفته در نمونه کوپه، در گرن کوپه هم دیده می‌شود. در قسمت کابین خودرو، پیش‌بینی می‌شود که تمام ویژگی‌های نسخه کوپه از جمله نمایشگرهای 12.3 و 10.2 اینچ به‌کار رفته باشد. خریداران می‌توانند انتظار داشته باشند که کنسول وسط مشابه، فرمان سه شاخه و تریم آلومینیومی داخل خودرو را هم تجربه کنند.

2020 bmw 8 series gran coupe

شرکت بی‌ام‌و هنوز اطلاعات فنی این خودرو را منتشر نکرده؛ اما می‌توانیم حدس بزنیم که پیشرانه گرن کوپه هم مانند هم‌خانواده‌های خود در سری 8 خواهد بود. درنتیجه، احتمالا نمونه 840d با پیشرانه 3 لیتری 6 سیلندر دیزلی با 316 اسب‌بخار قدرت و 680 نیوتن‌متر گشتاور معرفی می‌شود. نمونه بعدی احتمالا m850i نام دارد که با پیشرانه 4.4 لیتری تویین توربو 8 سیلندر با 523 اسب‌بخار قدرت و 750 نیوتن‌متر گشتاور معرفی می‌شود. بی‌ام‌و مدل m8 گرن کوپه را معرفی خواهد کرد که احتمالا 617 اسب‌بخار قدرت تولید خواهد کرد. 

تاریخ درج : 1398/02/15
منبع خبر : www.zoomit.ir
نام : شهر :