دانش آی آر

ماینینگ باکس کاشی سنتی

وانیل کوکی ربات فنآوری اطلاعات افرنگ

اليور زيپسه مديرعامل بي ام و شد

دمو هولولنز جديد مايکروسافت با قابليت ترجمه منتشر شد

استارتاپ آرمه خدمات دندان‌پزشکي را تسهيل مي‌کند

مشخصات فني مدل پايه پورشه تايکان اعلام شد

پيشنهاد تورهاي تابستاني پر طرفدار براي تفريح هاي خانوادگي از آژانس آويسا

اشکان قويدل، معاونت فني نوژن از حوزه‌ي فعاليت شرکت و چالش‌هاي پيش‌رو مي‌گويد

نام بخش توشيبا مموري به kioxia america تغيير مي‌کند

سرويس اشتراک آنلاين آب آشاميدني خريد ساده‌تري به ارمغان مي‌آورد

رئيس سازمان نظام صنفي رايانه‌اي الکامپ را آينه‌اي از صنف ict کشور مي‌داند

افزايش شمار مبتلايان به فلج اطفال در افغانستان و پاکستان

توليد پيکاپ مرسدس بنز کلاس ايکس متوقف مي‌شود

همکاري تنسنت و بي ام و در توسعه فناوري خودران

نمونه کمياب‌ مک لارن f1 حراج مي‌شود

داروخانه آنلاين چيست؟ (معرفي داروخانه آنلاين شيدر)

نگاهي عميق به پژو 508 مدل 2019

نشست الکامپ تاکز روز سوم نمايشگاه با حضور مدير تبليغات کافه بازار انجام شد

چگونه سفر هوايي ارزان تري داشته باشيم؟

کروم شناسايي حالت ناشناس مرورگر ازسوي وب‌سايت‌ها را غيرممکن مي‌کند

مقالات ايراني بيش از 74000 بار مورد استناد قرار گرفته‌اند/در داروسازي بيش از فرانسه مقاله داريم

تلاش براي افزايش ايمني و ساخت محافظ‌هاي چندمنظوره براي شيشه و پنجره در يک چالش نوآورانه
بزرگ‌ترين کارخانه توليد داروهاي ضدسرطان خاورميانه در ايران افتتاح شد
تعداد بازدید : 32

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از افتتاح 9 خط تولید داروی ضدسرطان به‌وسیله‌ی گروه دارویی اکتوورکو با سرمایه‌گذاری 100میلیون‌یورویی خبر داد. در وضعیتی که تحریم‌ها دستیابی به داروهای بیماری‌ها خاص مانند سرطان و ام‌اس را دشوار کرده، گروه دارویی اکتوورکو با انتقال فناوری طیف گسترده‌ای از داروهای موردنیاز بیماران را با کیفیت و قیمت مناسب برای بیماران فراهم می‌کند.

طبق گزارش منتشرشده، خطوط تولیدی اکترو عبارت است از: خط کامل تولید قرص ضدسرطان با استاندارد oel 4-5 از api با ظرفیت 400میلیون عدد، خط کامل تولید کپسول ضدسرطان با استاندارد oel 4-5 از پلت با ظرفیت 300میلیون عدد، خط کامل تولید ویال‌استریل از api با ظرفیت 15میلیون ویال، خط کامل تولید ویال لیوفیلیزه از api با ظرفیت 5میلیون ویال و خطوط تولید بیوتکنولوژی اکتوورکو شامل خط تولید آنتی‌بادی‌های منوکلونال از سل‌لاین با تکنولوژی single use و بیوراکتور 2000لیتری (اولین بیوراکتور آلمانی‌آمریکایی با مجوز ofac و bafa در خاورمیانه)، خط تولید مواد اولیه‌ی داروهای بیوتکنولوژی مجهز به بیوراکتورهای پرفیوژن، خط تولید محصول نهایی سرنگ ازپیش‌پرشده با ظرفیت 20میلیون سرنگ، خط تولید ویال‌استریل با ظرفیت 20میلیون ویال و خط تولید ویال‌لیوفلایرز با ظرفیت 5میلیون ویال.

تمامی محصولات تولیدشده در این خطوط تولید دارو، در آزمایشگاه‌های کنترل پیشرفته‌ی شرکت اکتوورکو ارزیابی و کنترل می‌شوند. آزمایشگاه‌های این شرکت به جدیدترین و دقیق‌ترین تجهیزات آنالیز از جمله شانزده دستگاه hplc و هفت دستگاه اسپکتروفتومتر uv و ir، چهار دستگاه toc و سه دستگاه gc مجهز است و از پیشرفته‌ترین و قوی‌ترین مراکز آزمایشگاهی درزمینه‌ی آنالیز دستگاهی و آزمایش‌های شناسایی و اندازه‌گیری دقیق مواد اولیه و محصولات دارویی در ایران به‌شمار می‌رود.

cancer

گروه دارویی اکتوورکو را مرحوم دکتر مصطفی نراقی در سال 1348 بنیان نهاد و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و جلب سرمایه و دانش فنی خارجی در قالب شرکت‌های دارویی اکتوورکو، البرز زاگرس، آتی فارمد و اکترو و گروه غذایی آماده لذیذ، محصولات متنوع دارویی و غذایی به بازار ایران و منطقه عرضه کرد.

هلدینگ اکتوورکو 2700 کارمند و 40هزار مترمربع فضای تولیدی دارد و ظرفیت تولید 1میلیارد و 800میلیون عدد قرص و کپسول و بیش از 100میلیون واحد داروهای تزریقی را دارد. همچنین، انتظار می‌رود تولید قرص و کپسول این شرکت در سال آینده به 7میلیارد و 500میلیون عدد افزایش پیدا کند.

این هلدینگ دارویی در تولید 170 مولکول دارویی در 14 حوزه‌ی درمانی مختلف فعالیت دارد. اکتوورکو با توان درخورتوجه نیروی انسانی و سطح پیشرفته‌ی استانداردها و امکانات و تجهیزات روزآمد موفق شده از سازمان غذا و دارو و بزرگ‌ترین شرکت‌های داروسازی دنیا، ازجمله مرک آلمان، gmp اخذ کند. گفتنی است اغلب محصولات دارویی اکتوورکو با گواهی‌نامه‌ی شرکت‌های معتبر بین‌المللی تولید می‌شود.

تاریخ درج : 1397/09/06
منبع خبر : www.zoomit.ir
نام : شهر :